Wielka niespodzianka w Łaziskach Górnych !!!

Kuba Stecyszyn w czwórce seniorów na Śląsku!

Gumiś robi pierwszy punkt w II Lidze. Wygrywa w Borucinie.

Miki Adamczyk wygrywa w III Lidze w Tarnowskich Górach.

Tomek Kałuża wygrywa w Cieszynie.

Dwa punkty Iwana w meczu z Borucinem w II lidze.

Na I WTK Seniorów rozegranym w niedzielę w Łaziskach Górnych Kuba Stecyszyn znalazł się w czwórce, Krzysiu Gumiński uplasował się w przedziale 17-24. Tak dobre miejsca pierwszorocznych juniorów, taki wynik osiągnięty w turnieju seniorskim to niewątpliwie ogromny sukces!

Widać efekty pracy chłopaków.
Trzymam kciuki za ich rozwój!

Grzegorz Iwaniuk – Iwan Team

POLUB NAS NA FACEBOOKU!!!

Kuba Stecyszyn najlepszym Juniorem!!!

Kuba Stecyszyn rozpoczyna sezon od „wysokiego C”!
Gumiś w ósemce.

Dwa punkty Iwaniuka w II lidze.

Niezaprzeczalnie najlepszy zawodnik zawodów w Gliwicach na WTK Juniorów to Kuba Stecyszyn. Medalista Mistrzostw Polski Kadetów pokazał klasę. Bez problemu wygrał zawody i jedzie do Drzonkowa na Grand Prix Polski.

Krzysiu Gumiński pięknie walczył i awansował do pierwszej ósemki zawodów. Będzie brał udział w dodatkowych eliminacjach do Gran Prix. W takiej dyspozycji ma szansę dostania się do turnieju głównego.

Taką mam nadzieję. Chłopcy są pierwszy rok juniorami dlatego bardzo mnie cieszy wynik turnieju. Gratulacje dla ekipy Martexu Rybnik na czele z Panią Trener Weroniką.
Choć Kąty Opolskie przegrały 7:3 ze Skarbkiem Tarnowskie Góry, nic się nie stało, nie poddajemy się łatwo. Naszym celem jest utrzymanie statusu drugoligowców. Nowa drużyna musi się zgrać i będzie dobrze. Sebastian i Mateusz zagrali wspaniałe deble, a Iwaniuk dołożył dwa punkty co dało wynik 3 : 7.

Zapraszam do Kątów Opolskich w piątek 14 września 2018, gdzie gramy z Polonią Bytom!

Ze sportowym pozdrowieniem Grzegorz Iwaniuk – Iwan Team.

Na okoliczność meczu z Bytomiem wspomnienie z bogatej historii Miechowic, którą Grzegorz Iwaniuk współtworzył.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!!!

Grzegorz Iwaniuk – przyjacielowi się nie odmawia

Pomimo wieku, jak na sportowca 47 lat, po raz kolejny podjąłem wyzwanie i spróbuję swoich sił w klubie II ligi w Kątach Opolskich.

Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż z Opolszczyzną związany jestem od lat. Wszystko rozpoczęło się w Korfantowie, gdzie reprezentowałem „Wojtpol Korfantów” przez trzy sezony. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, podobnie jak ja, kochających tenis stołowy. Pozwolę sobie wspomnieć takie osoby jak Ryszard Sztangier (Wojtpol Korfantów) czy Piotr Glinka, wpierani przez Pawła Przeździeckiego, Jana Tobiasza i oczywiście mojego przyjaciela Jana Eksterowicza. Dzięki nim Opolszczyzna jest mi bardzo bliska i zawsze starałem się wspierać tamtejszych zawodników i działaczy organizując obozy i pokazy tenisa stołowego. Nie można zapomnieć o Niemodlinie, Mańkowicach oraz Nysie. Tym bardziej cieszę się, że po raz kolejny będę reprezentował klub z Opolszczyzny. Klub, który będę wspierał, jak tylko potrafię, by móc cieszyć się statusem II ligowca. Zrobię wszystko by pokładane we mnie nadzieje się spełniły. Zapraszam wszystkich sympatyków tenisa stołowego na mecze do Kątów Opolskich !!!

Grzegorz Iwaniuk – Iwan Team

Porcja wspomnień z Korfantowa…