Tego się nie zapomina… Stać Was na medale!!!

Miki Adamczyk zabiera się za najlepszych! Wercia Gasz – jednej piłeczki brakowało do ósemki w Polsce. Rafał Pientka przebrnął eliminacje i zagrał w turnieju głównym Grand Prix. Dominika Banaś walczyła w młodzieżowych Mistrzostwach Polski i punktuje w pierwszej lidze.

Miki walczy z najlepszymi! Przegrana z Wiśniewskim, który był trzeci na Grand Prix pierwszy set 8:11 11:2 i prowadzi 8:2 przegrywa na przewagi. Podobnie było z Pyśkiem 1:2 w setach i 9:5 dla Mikiego. Pracujemy i rozwijamy się 21-24 w Polsce na tą chwilę okej. Mamy trochę czasu do MP. Myślę że postraszymy trochę czołówkę.

 

Wercia Gasz! Cudowny mecz z Faustyną Cieślik! Trzy wygrane w grupie w turnieju głównym. Kolejna wygrana z czołową zawodniczką z Polski, wygrana z numerem 11,12 w pięknym stylu i przegrana 3:3 w piątym secie z Cieślik. Skończyliśmy jak Miki 21-24 w sumie porządku te dwie osoby stać na medale MP. Pracujemy i w Drzonkowie spróbujemy sprawić niespodziankę. Tak trzymać dzieciaki!!!. Rodzice, macie wspaniałych małych sportowców, możecie być z nich dumni. Warto dla nich poświęcać swój czas i siły.

 

Rafał Pientka zaczął pracować z Iwan Team stosunkowo niedawno. WTK młodzików 13-16, kadetów 25-32. Teraz Rafał WTK młodzików pierwsza ósemka, kadetów pierwsza ósemka. Walczył w Grand Prix Polski w Białym Stoku. Przegrał z Sawczakiem, który w pięknym stylu wygrał cały turniej. Gratulacje dla taty i dla całej Limanowej. Walka w pozostałych pojedynkach bardzo wyrównana. Uczymy się od najlepszych, tego się trzymajmy. Czas działa na korzyść Rafała. Jest bardzo pracowity i sumienny – to bardzo dobre cechy, które pozwalają daleko dojść.

Powodzenia dla wszystkich i życzę wytrwałości.
Grzegorz Iwaniuk – Iwan Team

 

Dominika Banaś w MP młodzieżowców w Ustrzykach Dolnych walczyła całkiem przyzwoicie, ale wszystko, co najważniejsze dopiero przed nią. Decydująca faza meczów pierwszej ligi z wielką szansą na awans do Extra Ligi.

Powodzenia!!!
Razem z całym Iwan Team trzymamy kciuki!!! 

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!!!

Miki, Rafał i Wercia jutro walczą na GPP!!!

Miki Adamczyk i Rafał Pientka – nowy nabytek Iwan Team, awansowali dzisiaj z eliminacji do turnieju głównego 3 Grand Prix Polski w kategorii Młodzików.

Mikołaj, reprezentujący MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry pewnie pokonał wszystkich przeciwników.

Rafał, zawodnik TS Kuźnia MARTEX Rybnik, sprawił tym awansem dużą niespodziankę. Awans był nagrodą za bardzo dobrą grę.

Jutro do chłopaków dołączy Wercia Gasz (KTS Mysłowice), która do turnieju awansowała z WTK naszego Śląskiego Związku Tenisa Stołowego.

Trzymamy za Was kciuki!!!

POLUB NAS NA FACEBOOKU!!!

Tomek – przyszłość Iwan Team!!!

Tomek Kałuża zajął wysokie 3 miejsce w 1 turnieju Żaków cyklu Grand Prix Bielska Białej!!!


Turniej rozegrany był 10 lutego. Uczestniczyli zawodnicy z województwa śląskiego i małopolskiego. Pechowe losowanie (system pucharowy do 2 przegranych). Już w pierwszym spotkaniu trafił na dwukrotnego zwycięzcę WTK Żaków województwa śląskiego  (Olaf Then – 21-24 w GP Polski Żaków). Po kapitalnym, zaciętym, ofensywnym,  z niesamowitymi akcjami, wymianami (bloki, obrony, kontry) i naprawdę niesamowicie widowiskowym meczu Tomek przegrał 3:1 z bezsprzecznie jak się okazuje później zwycięzcą całego turnieju. Pozostaje walka o 3 miejsce. W drodze o 3 miejsce trafił na czołowego zawodnika województwa małopolskiego z kategorii Żaków, którego pokonał 3:0 (drugi set 20:18 i trzeci łatwo 11:3. Trzecie miejsce w takim turnieju to świetny wynik tym bardziej, że Tomek w tej kategorii wiekowej będzie grał jeszcze ponad dwa lata

W niedzielę odpoczynek od tenisa ….. stołowego   Tomek rywalizuje tym razem z rówieśnikami w tenisie ziemnym (kategoria  pomarańczowa). 2 miejsce w turnieju WILSON CUP w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie

POLUB NAS NA FACEBOOKU!!!

Iwan Team i Fundacja Talent Cieszyn po obozie Zima ’18!

Zgrupowanie było niezwykle udane!

W obozie sportowym sportowymi brali udział zawodnicy Fundacji Talent Cieszyn, jak również z klubów zaprzyjaźnionych z Iwan Team: KU AZS Wrocław, Kietrz z Opolszczyzny, MKS Skarbek Tarnowskie Góry, AKS Mikołów, Martex Rybnik, zawodnicy z Żor, Wilczy, jak i dalekiego Poznania. Poziom był bardzo zróżnicowany, ale w Iwan Team taka różnica wiekowa nie ma znaczenia. Wszyscy pomagają sobie i podciągają się sportowo wzajemnie. Wiek nie odgrywa roli, ambicja i zaangażowanie jest najważniejsze bo sport uczy i kształtuje charakter. Tenis stołowy to jest sport dla wszystkich – dla małego i dużego, dla grubego i chudego, dla starego i młodego. To jest sport dla każdego!

Zapraszam do korzystania z treningów i doświadczenia Iwan Team. Dziękuję Weronice Gałuszka i Tomkowi Ryglowi, a także mojej żonie, Marzenie za wielką pomoc. Organizatorem obozu, razem ze mną, był p. Dariusz Massalski, który perfekcyjnie zarządzał aspektami organizacyjnymi obozu. Serdeczne podziękowania!

Grzegorz Iwaniuk – Iwan Team

Przed obozem Sferawent Talent Cieszyn wygrywa 6:4 z Węgierską Górką. Pięć punktów przewagi nad trzecią drużyną praktycznie oznacza udział w barażach o II ligę. W Cieszynie, w męskiej lidze, byłoby to osiągnięcie, jakiego nie pamiętamy od 25 lat! Moim zdaniem Śląsk Cieszyński potrzebuje nowego bodźca – dużo będzie zależeć od Prezesa Fundacji Talent, p. Dariusza Massalskiego. Czy utrzyma Iwaniuka, Rygla i Gałuszkę…

Bąbelek – Nadinka Brachaczek w niecodziennych okolicznościach nie awansowała z grupy w GP Polski Żaczek. Turniej odbył się w Łaziskach Górnych. 3 zwycięstwa i jedna porażka. Nadinka nie załamuje się tą porażką i będzie pracować jeszcze więcej.

Uważamy, ze ma ona wielkie szanse w tenisie stołowym. Takie podejście do treningu u tak młodego człowieka bardzo cieszy. I na pewno zaowocuje w przyszłości. Wierzymy w to z całego serca…

Grzegorz Iwaniuk, Tomasz Rygiel – Iwan Team

Domcia Banaś wygrywa Młodzieżowców na Podkarpaciu!!!

Najważniejsze mecze o ekstraligę coraz bliżej. Trzeba teraz podkręcić śrubkę! Superliga tylko dla wytrwałych i najlepszych.

Domcia! Zrób to dla mnie! Trenuj i awansuj do najwyższej ligi!!!

Kuba Papała i Rafał Komandzik na Mistrzostwach Śląska Młodzieżowców zdobyli brązowy medal w grach podwójnych.
W pojedynku o wejście do finału z najlepszą parą turnieju Jasiem Szymczykiem i Marcinem Balcerzakiem – I ligowymi, doświadczonymi i utytułowanymi zawodnikami, walczyli jak równy z równym. Ten mecz, jak i indywidualne pojedynki Kuby z Balcerzakiem i Rafała z Siwcem były okrasą turnieju. Mecze zakończyły się porażką, ale styl i walka na poziomie pierwszoligowym! Naprawdę widać postęp…

Miki Adamczyk wygrał Memoriał Bernarda Pukieta w Sosnowcu!
W finale pokonał Wrześniaka.

Życzę wszystkim zawodnikom Iwan Team samych sukcesów!
trener Grzegorz Iwaniuk

Materiał udostępniony na Facebooku to ostatnia akcja finału Prestiżowego Międzynarodowego Turnieju w Korfantowie w 2009
Grzegorz Iwaniuk – Meng Zeng.

Mecz w całości wkrótce!!!

POLUB NAS NA FACEBOOKU!!!