Kuba i Rafał zawodnikami II ligowego AKS Mikołów

W sezonie 2017/2018 nasi młodzieżowcy Jakub Papała i Rafał Komandzik będą zawodnikami drugoligowego klubu AKS Mikołów prowadzonego przez Błażeja Ciocha. Dla naszych młodych zawodników gra w II lidze to możliwość gry z lepszymi od siebie zawodnikami, zdobycie doświadczenia, a w efekcie rozwój osobisty i sportowy.

Powodzenia… Grzegorz Iwaniuk

Obóz Lato ’17 za nami

Niestety, nasz obóz dobiegł końca. Dziesięć wspaniałych dni, z których każdy z dużą dawką treningów, relaksem na basenie, siatkówką i piłką nożną na „Orlikach”. Udało nam się również zwiedzić Cieszyn i obejrzeć „Dunkierkę”.

Kadra trenerska prowadzona przez Grzegorza Iwaniuka w składzie: Weronika Gałuszka, Tomasz Rygiel i Robert Szymik potwierdziła swoją skuteczność i profesjonalizm.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe to uprzejma obsługa, domowa atmosfera i funkcjonalna infrastruktura. W nazwie „Obiady jak u mamy” nie ma ani trochę przesady. Zawsze smacznie i do syta.

No i najważniejsi – nasi zawodnicy. Wspaniała młodzież i sportowcy z prawdziwego zdarzenia z których na wyróżnienie za wzorową opieką nad grupą najmłodszych chłopaków zasłużył Mateusz Kabut.

Organizatorzy obozu tenisa stołowego Lato’17 – Fundacja Talent Cieszyn i Iwan Team – dziękują uczestnikom za wspaniałą atmosferę i zapraszają na obóz Zima’18 oraz konsultacje jesienią 2017 r.

Pełny artykuł na stronie Fundacji Talent (zdjęcia).

Fundacja TALENT Cieszyn
WWW: Fundacja TALENT Cieszyn
FB: Fundacja TALENT Cieszyn 

 

 

Fundacja Talent Cieszyn i Iwan Team działają razem!

Umowa pomiędzy Iwan Team i Fundacją Talent Cieszyn podpisana!!! Zarówno dla młodej Fundacji Talent Cieszyn jak i dla Grzegorza Iwaniuka budującego markę Iwan Team to ważna decyzja.

Dwa lata wspólnie realizowanych z sukcesem projektów to wystarczający czas, aby się poznać, skorygować rozbieżności i nakreślić wspólne plany działania na następne lata.

Fundacja Talent Cieszyn reprezentowana przez Prezesa Dariusza Massalskiego w dniu dzisiejszym zawarła umowę o współpracy z Iwan Team reprezentowanym przez Grzegorza Iwaniuka obejmującą m.in. prowadzenie szkolenia zawodników Fundacji, reprezentowanie Fundacji przez Grzegorza Iwaniuka w rozgrywkach Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, wspólnego organizowania obozów, konsultacji, pokazów oraz zbudowanie prężnego ośrodka szkoleniowego tenisa stołowego na Śląsku Cieszyńskim.

Zarówno zdolności organizacyjne Fundacji, jak i wiedza merytoryczna i doświadczenie trenerskie „Iwana” dają gwarancję sukcesu tego projektu.