Rafał Komandzik wśród najlepszych!!!

Rafał Komandzik, prowadzony przez trenera Grzegorza Iwaniuka, reprezentujący UKS Wolej Ruda Śląska zajął czwarte miejsce na II WTK Juniorek i Juniorów rozegranym w Łaziskach Górnych. Naprawdę niewiele zabrakło żeby wygrać…

 

 

Dobry występ Miłosza Skarżyńskiego – miejsca 13-16. Mogło być jeszcze lepiej, ale Miłosz nie poradził sobie z dobrze grającym obrońcą Rafałem Brząkalikiem.

Tomasz Grabowski zagrał dobry turniej.
Pokonał Dawida Mrozika!!!

Jakub Papała, zwycięzca ostatniego WTK w pierwszej grze wylosował czołowego obrońcę Mateusza Kempa, nieobecnego na I WTK. Kuba jest zawodnikiem, który musi się rozkręcić. Z Mateuszem niestety przegrał. Trzeba mieć pecha, żeby na 10 zawodników bez punktów wylosować akurat jego. Szkoda…

Adam Kopeć walczył dzielnie ze swoimi pełnosprawnymi kolegami.
W zeszłym tygodniu dostał powołanie do szerokiej kadry Polski Niepełnosprawnych.

Weronika Lewandowska zagrała bardzo dobry turniej, jak na jej możliwości.

Martyna Maraszkiewicz nie trenuje. I to niestety widać. Szkoda…

dekoracja

Klaudia Franaszczuk najlepsza na Śląsku!!!

Klaudia Franaszczuk prowadzona przez trenera Grzegorza Iwaniuka, reprezentująca KTS Mysłowice została zwyciężczynią II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów rozegranego 5 listopada 2016 w Łaziskach Górnych.

Klaudia uzyskuje bezpośredni awans do II Grand Prix Polski.

Weronika Gasz zajęła wysokie miejsce w przedziale 9-12.

II WTK Kadetów za nami…

Wszyscy zawodnicy UKS Wolej Ruda Śląska znaleźli się w przedziale 25-32. Kinga Komandzik dopiero zaczyna swoją przygodę z tenisem stołowym, ale już udało jej się pokonać dwie przeciwniczki. Mikołaj Adamczyk jest młodzikiem i przed nim jeszcze długa droga do sukcesów. Tomasz Grabowski pewnie życzyłby sobie lepszego miejsca, ale wg trenera Grzegorza Iwaniuka Tomek zagrał bardzo dobry turniej.

Jak to to trener lubi mówić… uczymy się… gramy dalej 🙂

Wyniki na stronie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego: http://www.slzts.pl/ext/download/714/