Archiwum kategorii: Inne

Tomasz Rygiel trenerem Iwan Team

W dniu dzisiejszym oficjalnie chciałbym zaprezentować nowego trenera Iwan Team – Tomasza Rygiel.

W latach 1986-1990 razem reprezentowaliśmy klub AZS Gliwice. Następnie Tomek wrócił do swojego macierzystego miasta – pochodzi z Cieszyna, aby grać w II ligowym klubie Piast Cieszyn.

3 lata temu nasze drogi znowu się spotkały, tym razem na ścieżce trenerskiej. Tomek objął funkcję trenera w nowo powstałym klubie Fundacja Cieszyn.

Analizując jego dokonania jako trenera, w szczególności awans do III ligi wychowankami, medale Mistrzostw Śląska z Marcinem Massalskim i Nadine Brachaczek, wspólną organizację obozów sportowych, postanowiłem przyjąć Tomka do Iwan Team jako trenera.

Grzegorz Iwaniuk

Tomasz Rygiel
https://www.facebook.com/tomasz.rygiel.35

 

 

Fundacja Talent Cieszyn i Iwan Team działają razem!

Umowa pomiędzy Iwan Team i Fundacją Talent Cieszyn podpisana!!! Zarówno dla młodej Fundacji Talent Cieszyn jak i dla Grzegorza Iwaniuka budującego markę Iwan Team to ważna decyzja.

Dwa lata wspólnie realizowanych z sukcesem projektów to wystarczający czas, aby się poznać, skorygować rozbieżności i nakreślić wspólne plany działania na następne lata.

Fundacja Talent Cieszyn reprezentowana przez Prezesa Dariusza Massalskiego w dniu dzisiejszym zawarła umowę o współpracy z Iwan Team reprezentowanym przez Grzegorza Iwaniuka obejmującą m.in. prowadzenie szkolenia zawodników Fundacji, reprezentowanie Fundacji przez Grzegorza Iwaniuka w rozgrywkach Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, wspólnego organizowania obozów, konsultacji, pokazów oraz zbudowanie prężnego ośrodka szkoleniowego tenisa stołowego na Śląsku Cieszyńskim.

Zarówno zdolności organizacyjne Fundacji, jak i wiedza merytoryczna i doświadczenie trenerskie „Iwana” dają gwarancję sukcesu tego projektu.

Pokaz tenisa stołowego na Zabrze Arena

2 czerwca 2017 na zaproszenie p. Andrzeja Koniecznego, Dyrektora ds. Strategii, Inwestycji i Rozwoju Sportu MOSIR Zabrze ekipa Iwan Team w składzie Grzegorz Iwaniuk (UKS Ruda Śląska), Alicja Gasz,  Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk, Zuzanna Grzesińska (KTS Mysłowice, medalistki Mistrzostw Polski), Jakub Papała (UKS Wolej Ruda Śląska, Medalista Mistrzostw Śląska) wzięli udział w festynie z okazji Dnia Dziecka organizowanym przez MOSIR Zabrze na obiekcie Zabrze Arena.

Aby odtworzyć film kliknij na miniaturę:

 

 

 

 

 

Grzegorz Iwaniuk z młodymi zawodniczkami i zawodnikami prezentowali dzieciom odwiedzającym stoisko na czym polega tenis stołowy. W trakcie zabawy dziećmi pokazywali różne warianty tej dyscypliny tj. grę rozmaitymi rodzajami rakietek tenisowych… od malutkich do ogromnych. Koronacją imprezy był profesjonalny pokaz tenisa stołowego prezentujący wszystkie te ciekawe techniki.